Levná posuvná - pojezdová brána - Instalace a Servis vrat i pozáruční.

 

----------- Akční cena pojezdové brány posuvné --------

    Neváhejte a využijte naší nabídky nejlevnější brány pro vjezdový otvor do 3,6m šířky a do 1,5m výšky za cenu 11.500,- Kč. + DPH. Více v sekci "Akce".

 

 

Posuvná brána pojezdová je na spodní straně osazena pozinkovanými koly s integrovanými ložisky. Jedná se vždy o valivá kuličková ložiska krytá proti vniknutí prachu a nečistot. V žádném případě kolečkům pojezdové brány nesmí chybět valivá ložiska. Velikost a robustnost koleček závisí na velikosti a hmotnosti posuvné brány. K pojezdovým kolům neoddělitelně patří také spodní profil po němž levná pojezdová brána jezdí, který svým tvarem přesně zapadá do výřezu koleček. Profil je rovněž pozinkovaný a je tak zajištěna stálost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. V žádném případě není vhodné použití jakékoliv jiné náhražky. Rovnováhu pojezdové posuvné brány zajišťuje vodící a dorazový sloupek vjezdové brány. Za určitých podmínek je možno využít stávající sloupky oplocení. Posuvná brána pojezdová vyžaduje menší prostor pro zajíždění a její pořizovací cena je nižší než cena brány samonosné (nesené).

 

 

 

Unikátní koncepcí posuvné brány jsou teleskopické brány. Tato varianta je vhodná všude tam, kde stávající zajížděcí prostor není dostatečně velký pro standardní provedení vjezdových bran.