Vjezdové brány - Nejlevnější vjezdová brána - (s i bez výplně) 

Křídlové brány  Pojezdové brány  Samonosné brány


Využijte naší nabídky kvalitní nejlevnější pojezdové brány pro vjezdový otvor do šířky 3,6 m a do 1,5 m výšky za skvělou cenu 11.500,- Kč + DPH

Image

Řešení vjezdu na pozemek se vyhneme pouze tehdy, pokud žádný pozemek nemáme. V opačném případě musíme většinou přistoupit na kompromis mezi cenou, komfortem event. volným prostorem v okolí vjezdu. Zejména pokud je vjezd blízko garáže, před kterou chceme parkovat druhé rodinné auto. Na rozdíl od svým způsobem standardizovaných garážových vrat jsou vjezdové brány vždy skutečným originálem.

Vjezdová brána může být křídlová brána, pojezdová brána, teleskopická brána, samonosná brána, ve svahu či na rovině. Vjezdové brány dodáváme v provedení bez výplně (pro dodatečné obložení dřevem), s výplní dřevo či s výplní ocel. Povrchová úprava rovněž záleží na požadavku zákazníka, může být v základním nátěru, vrchním nátěru nebo pozinkovaná. Může být manuální nebo ovládána pohonem s dálkovým ovládáním.

Všechny typy vjezdových pojezdových bran jsou osazeny velmi kvalitními komponenty od předních evropských výrobců Rolling Center či Comunello. Jejich správná volba závisí mj. na velikosti vjezdové brány a hmotnosti vjezdové brány, nebo charakteru sloupků. Použití vhodných komponentů je velice důležité a umožní lehký a přesný chod vjezdové brány nezávisle na její hmotnosti. Vyvarujeme se tím přetěžování pohonu brány a snížíme tak riziko jeho poškození na minimum. Pokud je zajištěn správný chod vjezdové brány není nutné ji osazovat výkonnějšími a dražšími pohony.

Image

Konstrukce křídlové brány spočívá v otočném zavěšení křídel na pantech ukotvených na sloupcích brány. Jedná se o zavedenou koncepci uzavření vjezdu na pozemek či do objektu. Prostor potřebný k otevření křídel brány však může být v některých případech limitujícím faktorem pro použití tohoto řešení.

Koncepce posuvné brány ať už v provedení jako pojezdová brána po kolejnici nebo samonosná brána je velice elegantním řešením uzavření vjezdu na pozemek či do objektu. Vjezdová brána zajíždí podél stávajícího plotu a nevyžaduje tak prostor před vjezdovým otvorem. Jediný prostor nutný pro funkci toho typu brány je podél stávajícího plotu. Vjezdová brána je standardně umístěna uvnitř pozemku za plotem. Za určitých okolností však může být osazena i vně – před plotem. Další výhodou je, že nezáleží na směru otevírání brány a je možné otevírat buď vpravo, nebo vlevo.

Pro bezproblémovou instalaci vjezdové brány a následný správný chod vjezdové brány je důležité přesně dodržet stavební připravenost. Ta se stanovuje přímo na místě dle konkrétní situace.

Nejlevnější vjezdová brána Praha - Servis vjezdových bran - Servis pohonů brány - Praha


   (ve stejném provedení jako vjezdová brána).vjezdové brány mohou být dodány samostatně nebo jako součást dodávky točna na popelnice či Branka

                                                                             ​